?

Log in

No account? Create an account

Закарпаття

"На сотні струн Карпати грають..." (С) В.Ладижець

Social capital

Rating position

Name:
Про Закарпаття - з любов'ю :)
Location:
Membership:
Moderated
Posting Access:
All Members
Description:
Закарпаття історичне, культурне, туристичне
ПРО ЗАКАРПАТТЯ - З ЛЮБОВ'Ю :)

"...Дозволю собі зауважити, що сьогодні ми як ніколи потребуємо міфологізації і популяризації закарпатських містечок і сіл, ландшафтів і зон відпочинку. Край з такою драматичною історією має дозволити собі видавати дорогі і ошатні фотоальбоми, витрачати гроші на реконструкцію та реставрацію пам’яток, на рекламу в Україні та принаймні найближчому зарубіжжі. Але, насамперед, перед тим, як запрошувати сюди туристів, потрібно самим дбайливо охороняти те, що нам подарували віки, досліджувати і відкривати нові грані карпатики, чи навіть просто – озирнутися довкола і сказати, що кращої й красивішої землі на світі просто не існує. І тоді всі до нас самі «потягнуться». (Андрій Любка, поет)Отже, все про Закарпаття: відоме й невідоме, сучасне й минуле, історія, культура, мистецтво, відомі закарпатці, архітектура і пейзажі... А також поезії та прозові уривки про Закарпаття чи закарпатців. Коротше кажучи - все, окрім політики: політична ситуація, розбиті дороги і вода за графіком хвилюють і мене, але цієї інформації достатньо й на інших сайтах :)

Ця спільнота створена для того, щоб якнайбільше зібрати на одному сайті всіх тих відомостей, які вже є візитівкою нашого краю, якими Закарпаття по праву пишається, а також тих, про які чомусь знаємо мало. Пишіть про все, що саме Ви любите і чим хотіли б поділитися: від будинку, в якому живете до історії рідного міста чи відомих земляків - як тих, що вже назавжди в історії, так і сучасників :)

Основна умова: ПРО ЗАКАРПАТТЯ - З ЛЮБОВ'Ю !При розміщенні інформації з інших ресурсів прохання вказувати точне посилання на них. Але статті публікуються повністю, а не просто посилання на інші ресурси.

Допускається реклама тільки туристичних маршрутів та місць відпочинку. Вітаються також анонси виставок, театральних вистав, фестивалів та різноманітних мистецьких акцій.

P.S.: Пости, які не відповідають тематиці спільноти, видалятимуться без попередження
Споріднені спільноти:

dnep_inoe "Днепропетровск: другая реальность"

odessa_history "Интересная Одесса"

interesniy_kiev "Интересный Киев"Автор фото для дизайну -  sashykn 


ГОСТЬОВА КНИГА:Получать журнал [info]zakarpattja на E-mail:

rss2email.ru


Закарпаття, Закарпаття в літературі, Ужгород, архітектура Закарпаття, афіша, визначні місця Закарпаття, виставки, вулиці, вільний час, де відпочити, екскурсії, забуті імена, закарпатці, замки, культура, легенди, література, мистецтво, мистецькі акції, монастирі, міста і райони, наука, нові імена, особистості, пам'ятники, письменники, поезія, поети, постаті, релігія, ротонда, скульптори, старе місто, сучасники, театр, туризм, туристичні маршрути, унікальні місця, храми, художники, церкви, цікаві місця, що подивитися

Categories

история, общество, религия, искусство, путешествия, лытдыбр, архитектура, птицы

Social capital

Rating position

Statistics