?

Log in

Закарпаття

"На сотні струн Карпати грають..." (С) В.Ладижець

Social capital

  • less than 10

Rating position

Name:
Про Закарпаття - з любов'ю :)
Location:
Membership:
Moderated
Posting Access:
All Members
Description:
Закарпаття історичне, культурне, туристичне
ПРО ЗАКАРПАТТЯ - З ЛЮБОВ'Ю :)

"...Дозволю собі зауважити, що сьогодні ми як ніколи потребуємо міфологізації і популяризації закарпатських містечок і сіл, ландшафтів і зон відпочинку. Край з такою драматичною історією має дозволити собі видавати дорогі і ошатні фотоальбоми, витрачати гроші на реконструкцію та реставрацію пам’яток, на рекламу в Україні та принаймні найближчому зарубіжжі. Але, насамперед, перед тим, як запрошувати сюди туристів, потрібно самим дбайливо охороняти те, що нам подарували віки, досліджувати і відкривати нові грані карпатики, чи навіть просто – озирнутися довкола і сказати, що кращої й красивішої землі на світі просто не існує. І тоді всі до нас самі «потягнуться». (Андрій Любка, поет)Отже, все про Закарпаття: відоме й невідоме, сучасне й минуле, історія, культура, мистецтво, відомі закарпатці, архітектура і пейзажі... А також поезії та прозові уривки про Закарпаття чи закарпатців. Коротше кажучи - все, окрім політики: політична ситуація, розбиті дороги і вода за графіком хвилюють і мене, але цієї інформації достатньо й на інших сайтах :)

Ця спільнота створена для того, щоб якнайбільше зібрати на одному сайті всіх тих відомостей, які вже є візитівкою нашого краю, якими Закарпаття по праву пишається, а також тих, про які чомусь знаємо мало. Пишіть про все, що саме Ви любите і чим хотіли б поділитися: від будинку, в якому живете до історії рідного міста чи відомих земляків - як тих, що вже назавжди в історії, так і сучасників :)

Основна умова: ПРО ЗАКАРПАТТЯ - З ЛЮБОВ'Ю !При розміщенні інформації з інших ресурсів прохання вказувати точне посилання на них. Але статті публікуються повністю, а не просто посилання на інші ресурси.

Допускається реклама тільки туристичних маршрутів та місць відпочинку. Вітаються також анонси виставок, театральних вистав, фестивалів та різноманітних мистецьких акцій.

P.S.: Пости, які не відповідають тематиці спільноти, видалятимуться без попередження
Споріднені спільноти:

dnep_inoe "Днепропетровск: другая реальность"

odessa_history "Интересная Одесса"

interesniy_kiev "Интересный Киев"Автор фото для дизайну -  sashykn 


ГОСТЬОВА КНИГА:Получать журнал [info]zakarpattja на E-mail:

rss2email.ru


Закарпаття, Закарпаття в літературі, Ужгород, архітектура Закарпаття, афіша, визначні місця Закарпаття, виставки, вулиці, вільний час, де відпочити, екскурсії, забуті імена, закарпатці, замки, культура, легенди, література, мистецтво, мистецькі акції, монастирі, міста і райони, наука, нові імена, особистості, пам'ятники, письменники, поезія, поети, постаті, релігія, ротонда, скульптори, старе місто, сучасники, театр, туризм, туристичні маршрути, унікальні місця, храми, художники, церкви, цікаві місця, що подивитися

Social capital

  • less than 10

Rating position

Statistics